O firmie

Nasza firma powstała w 1995 roku i rozpoczęła swoją działalność jako drukarnia offsetowa. Do listopada 2016 roku wyprodukowaliśmy ponad 75 milionów kart.

Polskie Karty - Karty plastikowe

Obecnie jesteśmy  jednym z czołowych producentów kart plastikowych w Polsce i Europie. W latach: 2011, 2010, 2009 otrzymaliśmy tytuł „Lider Rynku” oraz Eurolider w kategorii najlepszy produkt – karty plastikowe. W kwietniu 2011 roku wzbogaciliśmy park maszynowy dzięki czemu uzyskaliśmy nieograniczone możliwości techniczno – graficzne w skali światowej oraz uzyskaliśmy potencjał produkcyjny 3 mln kart miesięcznie.

Naszymi klientami są firmy i koncerny polskie i zagraniczne jak również firmy makro i mikro działające na europejskim, amerykańskim oraz azjatyckim rynku.

Produkty oferowane przez naszą firmę spełniają najważniejsze i najbardziej prestiżowe normy jakości krajowe i międzynarodowe.

Polskie Karty - Załoga

Cały czas dążymy do zwiększania kompetencji i staramy się, aby każdy produkt był wyjątkowym połączeniem najnowszych światowych trendów i nowoczesnej technologii. Działamy w oparciu o szerokie doświadczenie  pracowników a przede wszystkim naszych klientów.

Dzięki Państwa opiniom, uwagom i sugestiom jesteśmy w stanie wdrażać rozwiązania których najważniejszą cechą jest bardzo wysoka skuteczność.

Misją firmy Polskie Karty jest dostarczenie Państwu niezawodnych, efektywnych i nowoczesnych produktów z zakresu kart plastikowych, które poprzez wyskoki standard jakości, precyzję, perfekcję wykonania, innowacyjność i wprowadzanie najnowszych rozwiązań nieustanie powiększają Państwa satysfakcję.