Hologram

Hologram

Hologram

Hologramy mogą występować jako naklejki samoprzylepne lub też na foliach metalizowanych, aplikowanych na zabezpieczany przedmiot z użyciem technologii hot- lub cold-stam.

Hologramy znajdują bardzo wiele zastosowań. W przypadku kart plastikowych służą jako jedna z form zabezpieczenia przed próbami fałszowania. Oryginalność karty plastikowej jest uwiarygadniana przymocowanym hologramem, którego podrobienie jest znacznie trudniejsze i kosztowniejsze niż druk samej karty plastikowej.

Hologram jest to fotograficzny zapis tzw. dwu lub wielofalowego obrazu interferencyjnego, dającego w odczycie niezależne od siebie obrazy przestrzenne.

W życiu codziennym słowo hologram jest kojarzone z nalepkami służącymi do zabezpieczania kaset audio i video, płyt CD/DVD z nagraniami, filmami czy też banknotów.

W technicznym sensie istnieje wiele różnych klasyfikacji hologramów, w zależności od nośnika informacji, położenia tzw. płytki holograficznej, rodzaju rejestrowanego światła, parametrów transmisji tzw. przeźrocza holograficznego i innych.

Oferujemy Państwu hologramy w formie etykiet samoprzylepnych, samodestrukcyjnych (każda próba oderwania hologramu od podłoża kończy się zniszczeniem hologramu – niemożliwe jest przeklejenie hologramu z jednego podłoża na inne bez jego zniszczenia)

Dostępne wykrojniki:
kwadrat – 12/12 mm, 13,5/13,5 mm, 15/15mm
koło – średnica 12 mm, 15 mm
prostokąt – 15/10 mm

Dostępne wielkości hologramu:
do 2,25 cm kw.

Dostępne kolory nadruku:
czarny,
srebrny,
czerwony,
zielony,
niebieski,
żółty,
biały

Grawerowanie laserowe:
przy dopłacie 20% wykonujemy grawerowanie laserowe
(grawerowanie laserowe to dodatkowe, nieusuwalne zabezpieczenie wykonane w strukturze hologramu – hologram w miejscu grawerowania staje się przezroczysty uwidaczniając kolor podłoża )

Proponowane przez nas zabezpieczenia są wykonywane z zachowaniem najwyższej jakości oraz przy przestrzeganiu wszelkich zasad bezpieczeństwa.
Oznacza to, że zachowując szczególną staranność w przyjętych procedurach postępowania gwarantujemy wyrób legalny i autentyczny.