Partnerzy

Polskie Karty Sp z o.o. – Członek Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych

Polska Izba Artykułów Promocyjnych

Wspólnie z PIAP wspieramy działania mające na celu popularyzację artykułu reklamowego w sektorze działań marketingowych oraz kształtowaniu rozwoju rynku branży artykułów reklamowych. Izba jest wiarygodnym partnerem do współpracy z podobnymi organizacjami w Europie, przez co stwarza dogodne warunki do poszukiwania nowych rynków zbytu, poszerzania kontaktów handlowych i rozwoju. Misją stowarzyszenia jest partnerskie stymulowanie rozwoju branży artykułów reklamowych i tworzenie prawnych, organizacyjnych i ekonomicznych warunków dla efektywnego funkcjonowania podmiotów działających na tym rynku. Otrzymany przez naszą firmę certyfikat PIAP jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług, rzetelności oraz wiarygodności naszej firmy.

Polskie Karty Sp. z o.o. – Członek PSI – nr 49402

Europejskiej Sieci artykułów promocyjnych (PSI)

W 2014 roku dołączyliśmy do Europejskiej Sieci artykułów promocyjnych (PSI). Cieszymy się, że jesteśmy w gronie sprawdzonych dostawców i dzięki temu możemy oferować naszym dystrybutorom najlepszej jakości produkty: laminowane karty plastikowe.

Nasze produkty były prezentowane na targach PSI w Düsseldorf 7-9 stycznia 2015 (stoisko 10H25) oraz 13-15 stycznia 2016 (stoisko 11B20). 13-15 stycznia 2017 będziemy można nas znaleźć na stoisku 11B61.